poniedziałek, 21 marca 2016

Tożsamość A.D?

Cześć kochani!!!
Ostatnio na tumblr pojawiło się wiele teorii dotyczących tożsamości tajemniczego prześladowcy. Postanowiłam przedstawić Wam kilka z nich. 
ZAPRASZAM!
1.  Niektórzy fani sądzą, że skrót A.D. może oznaczać "INNY DILAURENTIS''. 
Jak wiemy Marlene ma jakiś dziwny sentyment do tej rodziny i każdy tajemniczy wątek jest z nimi związany. Nikt jeszcze nie wie jak wielu członków może mieć ta rodzina. Mam jednak nadzieje, że nowy prześladowca nie będzie tym razem jednym z DiLaurentis'ów.2. Kolejna teoria zakłada, że to ALISON może być Uber -A.
Powyższe zdjęcie pochodzi z odcinka 4x21 kiedy to Em chciała wysłać pieniądze dla Alison. W tym odcinku również Jessica (lub Mary Drake) była w pokoju u Spencer. Może właśnie w tym odcinku po raz pierwszy zobaczyliśmy bliźniaka??


3. Ostatnia teoria zakłada, że to właśnie Mona może być prześladowcą.
Na starym identyfikatorze z Radley, dzięki któremu Mona mogła wychodzić ze szpitala widnieję imię ALI DEE! Pozostaję jedno pytanie- Czy to jakaś podpowiedź, a może zwykły zbieg okoliczności?
Może Mona wcale nie skończyła z torturowaniem dziewczyn???

***

Co sądzicie o tych teoriach?
Ja myślę, że Uber A może być mężczyzną, ponieważ nie wydaję mi się, żeby dziewczyna bez problemu powaliła Hannę, a potem wywlokła ją przez tunel do kościoła??
Jak myślicie?

Katherine

6 komentarzy:

 1. Niektórzy mówią, że A.D. oznacza Aunt Dilaurentis. Może to również oznaczać Angry Dad Xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie się okaże, że to będzie kolejne zapomniane po zmianie płci dziecko Dilaurientsów. Jeśli to by była Alison, to serio brawa dla Marlene za głupotę :D Coś mi nie pasuje z Moną. Co nagle stała się, taka miła, pomocna? Przecież to Mona. Ciągle coś knuje, jest geniuszem, była pierwszym A. Nie wierzę, żeby tak po prostu się zmieniła...Ciekawa jestem, jak to będzie... hahah Angry Dad xd Może wściekł ojciec Charlotte?

  OdpowiedzUsuń
 3. To juz jest tak pogmatwane, ze glupota przerasa wszystko. Za chwile dowiemy sie, ze jest jeszcze jedno A, WORST WITH BAD i dojdzie kolejny sezon. To juz dawno powinno sie skonczyc, To jak Marlene kreuje dziewczyny jeszcze dalo sie zniesc, gdy chodzily do szkoly, ale teraz? dzieci w podstawowce maja wiekszy zmysl wyobrazni i odpowiedzialnosci za to co sie robi, niiz klamczuchy. Tylko idiota mogl wpasc na taki scenariusz, w ktorym sam jest juz gleboko w gownie, bo nic sie juz nie trzyma tu kupy.

  OdpowiedzUsuń
 4. A może to jakieś kolejne dziecko Mary? W końcu skrót A.D może być od nazwiska Drake ;) a może ten skrót nic nie oznacza. W końcu najpierw Mona była A, później CeCe. Sama już nie pamiętam czy to 'A' coś oznaczało czy nie, może ktoś mi odświeżyć pamięć? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.facebook.com/PrettyLittleLiaaarsPL/ ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 6. Stawiam na Andrew... Wiem, że to głupie. Ale tak mi przyszło do głowy, że skoro Andrew był adoptowany i tak wiele powiązań było z farmą Cambell'ów to dlaczego nie? Marlene w sumie nigdy nie zaprzeczyła, że wątek Andrew jest skończony. Z resztą nie wiemy do końca co się z nim tak naprawdę stało, po prostu zniknął? Nie chce mi się w to wierzyć. W sumie na Cece tez mało osób stawiało jako bycie A - a tu jednak ;)

  OdpowiedzUsuń